Радио Милева

Не можел да поверува на сопствените очи: Синот на Лепа Брена добил несекојдневен подарок од упорна обожователка

Не можел да поверува на сопствените очи: Синот на Лепа Брена добил несекојдневен подарок од упорна обожователка
фото: ана паунковиќ

Синот на Лепа Брена откако се појави на сцената, се повеќе станува популарен и има фанови.

Така деновиве на вратата од својот стан, Живојиновиќ добил изненадување од своја обожователка.

Имено, Стефан брзал на снимање на една емисија, а на пред вратата од неговиот стан нашол долна облека.

„Не знаеше што да прави со тоа, а потоа виде порака со број од мобилен телефон, без потпис. Тој  е навикнат да добива подароци. Се случуваа такви работи и пред да стане популарен меѓу фановите. Меѓутоа, не добивал ваков вид на подароци“ вели извор близок на пејачот и додава:

фото: соња спасиќ

„Тој сфати дека неговите фанови дознале каде живее, а меѓу нив може да има посесивни. Свесен е дека некој го следи, а тоа не е пријатно“ раскажува изворот.

За потсетување, Живојиновиќ неодамна ја издаде песната „Од вечери до јутра“.

Останати вести од Радио Милева