Радио Милева
Задруга 2

Не може без секс: Ана Кораќ и Давид имаа жешка акција во туш кабината, по што таа побара нешто бизарно од него (ВИДЕО)

Не може без секс: Ана Кораќ и Давид имаа жешка акција во туш кабината, по што таа побара нешто бизарно од него (ВИДЕО)

Ана Кораќ и Давид Драгојевиќ редовно одат заедно на туширање, но исто така туш кабината ја користат и за да имаат жешки интимни односи пред камерите.
Давид минатата ноќ одлучи на својата девојка да и излезе во пресрет и даи  ја исполни желбата што таа ја побара од него. Ана Кораќ најпрвин посака секс под тушот, а потоа имаше бизарна желба: Давид да ги и изриба стапалата, што тој во налетот на страсти со задоволство и го стори.

Откако ги заврши обете работи, Ана заминала од под тушот, додека Давид остана уште неколку минути за да се истушира.

Да потсетиме, Давид Драгојевиќ ја изневери својата свршеничка Александра Суботиќ со Ана Кораќ.

Погледнете го видеото како изгледаше еротската сеанса под тушот.

Останати вести од Радио Милева