Радио Милева

Не и беше сеедно: Милица Тодоровиќ откри колку килограми се здебели (фото)

Не и беше сеедно: Милица Тодоровиќ откри колку килограми се здебели  (фото)
Photo by Nemanja Vujčić

Пејачката Милица Тодоровиќ призна отворено дека се здебелила, па затоа долго време не ја заобиколуваат прашањата на оваа тема.

На Милица не и беше проблем јавно да признае дека има вишок, но сега истакнува дека тие прашања не и се допаѓаат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on


– Секогаш ги спомнувате тие килограми. Најмалку имав 48 килограми, а сега имам 71 “, рече пејачката во гостувањето во „Амиџи шоу“.

фото:vesna lalic/ras srbija

Без оглед, таа добива комплементи за изгледот, а на поновите фотографии таа изгледа бујно и курпулентно.