Радио Милева

„Не е толку глупава“: Дарко Лазиќ проговори за тоа колку и верува на свршеницата Марина (видео)

„Не е толку глупава“: Дарко Лазиќ проговори за тоа колку и верува на свршеницата Марина (видео)
фото:iинстаграм/марина гагиќ

Пејачот Дарко Лазиќ во вторникот вечерта настапи пред камерите на „Задруга 4“, каде направи забава за учесниците и гледачите, а пред тоа застана пред камерата на шоуто „Премиера“.

Во оваа прилика, тој зборуваше за својот љубовен живот, и коментираше на прашањето дали на неговата свршеница Марина и го проверува телефонот?

– Зошто би го сторил тоа ако верувам во себе? Мислам дека децата го прават тоа, и ако таа направи нешто глупаво, тоа го прави за себе. Но, мислам дека таа не е толку глупава – рече Дарко.

 

View this post on Instagram

 

💪🏻 #darkolazic

A post shared by Darko Lazic Fan Page (@darkolazicfanpage) on


Инаку, лазиќ периодов е актуелен во медиумите поради неговата трансформација бидјќи ослабе повеќе од 60 килограми и изгледа подобро од кога било.

Останати вести од Радио Милева