Радио Милева

Не е позната причината: Дарко Лазиќ не се појави на роденденот кај ќерката од бракот со Ана Севиќ

Не е позната причината: Дарко Лазиќ не се појави на роденденот кај ќерката од бракот со Ана Севиќ
фото: Принтскрин/пинк/рс

Дарко Лазиќ неодамна стана татко по вторпат, а неговата свршеница Марина Гагиќ на свет го донесе синот Алексиј.

Марина и Алексиј во саботата излегоа од породилиште, а Дарко по повод на неговиот син Алексиј направи нова тетоважа.

Меѓутоа, пејачот не се појави на роденденот кај неговата ќерка Лорена, ќерка од првиот брак на Дарко со Ана Севиќ.

фото: Принтксрин/инстаграм/анасевиќ

Иако нејзиниот роденден е на 10 јули, Ана Севиќ деновиве и направи забава на нејзината ќерка во една игротека.

Кога новинарите ја прашале Ана дали се појавил Дарко, таа едвај успеала да одговори:

„Не се појави“ изјавила Ана за медиумите.

Од друга страна, на својот Инстаграм, Дарко сподели постаро видео со својата ќерка Лорена.

 

View this post on Instagram

 

😍

A post shared by @ new_me_911 on

Не е познато зошто пејачот не се појавил на роденденската забава.

 

Останати вести од Радио Милева