Радио Милева
Вешти раце

Не беше познато дека ја бидува и за ова: Анастасија ја разоткри мајка си Цеца (фото)

Не беше познато дека ја бидува и за ова: Анастасија ја разоткри мајка си Цеца (фото)
фото: анастасија ражнатовиќ/инстаграм принтскрин

Анастасија Ражнатовиќ ги воодушеви сите со новите видеа каде изгледа одлично, но многумина се изненадија кога ја спомна нејзината мајка Цеца.

Имено, Цеца Ражнатовиќ покрај тоа што доминира со својот глас и стас со децении, има еден талент за кој малкумина знаеја. Анастасија откри дека нејзината мајка ја шминкала на видеото, што ги направило особено изненадени нејзините следбеници.

Шминкањето од мама продолжи и деновиве…

Да потсетиме, на 26 мај, Анастасија Ражнатовиќ го прослави својот 23-ти роденден во белградски ресторан на гала прослава каде беше домаќин на нејзините најблиски пријатели, соработници и колеги.

фото: анастасија ражнатовиќ/инстаграм принтскрин

Гламурозната забава беше подарок од нејзината мајка Цеца, која се обиде да и ја исполни секоја желба на нејзината наследничка, за што наводно и дала 20 000 евра, додека момчето на Анастасија Ѓорѓе ја изненади пејачката со луксузно патување на Миконос, кое тој и го подари за роденден .

Останати вести од Радио Милева