Радио Милева

Наводно босанскиот фудбалер и пратил порака на Јелена Карлеуша барајќи прошка

Наводно босанскиот фудбалер и пратил порака на Јелена Карлеуша барајќи прошка

Босанскиот фубалер Огњен Врањеш се обидел на сите начини да дојде до Карлеуша. Како што пренесуваат медиумите во регионот, тој потполно полудел кога го гледал нејзиниот настап на МАС.

По настапот побарал помош од заеднички пријател за да ја контактира бидејќи наводно пејачката го блокирала на сите социјални мрежи.

Како што неведуваат, тој наводно и пратил порака на Карлеуша и порачал дека ја сака. Тој по секоја цена сакал да ја раздели од Душко Тошиќ, па поради тоа ги објавил наводните експлицтни фотографии поради кои Јелена се најде во центарот на скандалот.

Кога Врањеш дознал дека нема ништо од разводот, се покајал и пратил порака на Карлеуша.

„Прости ми за се….Жал ми е што ова отиде предалеку. Бев повреден…Во тоа лудило не знаев што да правам. Се каам.Може ли да се видиме“ наводно и пишал Огњен на Карлеуша.

Наводно откако Карлеуша ја прочитала порака побеснала по почнала да вика.

„Одете и двајцата во пи*ка материна и ти што ми пренесуваш за Врањеш“ викала Карлеуша и објаснила дека не ја интеренсира Огњен.

За потсетување, Карлеуша истакна дека тие фотографии се фото монтажа.

Останати вести од Радио Милева