Радио Милева
Пеколно жешка мама

Наташа Беквалац замина во топлиот Египет, а во бикини покрај двете ќерки изгледа брутално секси (фото)

Наташа Беквалац замина во топлиот Египет, а во бикини покрај двете ќерки изгледа брутално секси (фото)
фото:наташа беквалац/инстаграм принтскрин

Српската пејачка Наташа Беквалац пролетната радост одлучи да ја замени со тропските горештини во Египет.

Таа на оваа егзотична дестинација отпатувала со ќерките Хана и Катја, а судејќи според фотографиите кои што досега ги објавила на социјалната мрежа на Инстаграм, женската екипа навистина ужива во одморот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Згодната пејачка не ги остави рамнодушни ниту своите обожаватели.

Имено, од самите фотографии се гледа дека пејачката добро се погрижила за својот изглед, односно иако се наоѓа во петата деценија од животот таа изгледа совршено и неодоливо.

Останати вести од Радио Милева