Радио Милева

Наташа Беквалац сподели радосни вести кои се однесуваат на нејзината ќерка со Лука Лазукиќ

Наташа Беквалац сподели радосни вести кои се однесуваат на нејзината ќерка со Лука Лазукиќ
фото: Принтскрин/инстаграм

Пејачката Наташа Беквалац вчерашниот сончев ден го поминала на имтотот Ченеј со својата ќерка Катја.

Наташа на својот „Инстаграм“ објави  фотографија на која нејзината ќерка Катја ги прави првите чекори.

„Ние одиме, чао,чао“ напиша Беквалац во описот на видеото.

 

View this post on Instagram

 

Mi hodamo,ćao ćao❤👋👩‍👧

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Веруваме дека овој момент Наташа ќе го памети за цел живот.

За потсетување, претходната година во април, Наташа доживеа вистинска драма кога нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ физички ја нападна.

Катја е ќерка на Наташа од бракот со Лука Лазукиќ.

Останати вести од Радио Милева