Радио Милева

Наташа Беквалац проговори за дружењето со Карлеуша: „Кога ми е тешко, Јелена ќе се најде како добра вила“

Наташа Беквалац проговори за дружењето со Карлеуша: „Кога ми е тешко, Јелена ќе се најде како добра вила“
фото: принтскрин/инстаграм

Пејачката Наташа Беквалац пред неколку дена беше на 43иот роденден на Јелена Карлеуша, а сега за телеграф. рс проговори за дружбата со пејачката.

„Ние се слушнавме пред некој ден, јас имав некои сомнежи на приватно поле, а таа ми се најде како добра вила“ вели Беквалац.

На прашањето дали знае Јелена да ја насмее во тешки моменти:

„Мене ми е жал што луѓето немаат претстава, каква е Јелена“ додава Наташа.

Останати вести од Радио Милева