Радио Милева
Прејадена или блажена?

Насрасна стомакот: Дара Бубамара е бремена?! (фото)

Насрасна стомакот: Дара Бубамара е бремена?! (фото)
фото:дара бубамара/инсатграм

Пејачката Дара Бубамара моментално е во Турција, каде со своето младо момче ужива да ги посетува знаменитостите на оваа земја.

Последните неколку дена таа во своите приказни на Инсатграм најмногу покажува турски специјалитети, во кои ужива, а судејќи според најновите фотографии, можеби и премногу.

Некои нејзини следбеници веќе се прашуваа дали Дара јаде премногу или можеби е бремена.

Дека верува во љубов и дека овој пат е вистинската, покажува и фактот дека по долго размислување, на семејството му го претстави своето момче Тони.

Инаку, во една прилика Дара изјави дека не би сакала да има второ дете од друг маж.

Останати вести од Радио Милева