Радио Милева
На гости

Наследникот на Жељко Ражнатовиќ кај баба и дедо во Тител, а таму уште од мали нозе го качија на трактор (фото)

Наследникот на Жељко Ражнатовиќ кај баба и дедо во Тител, а таму уште од мали нозе го качија на трактор (фото)
фото:вељко ражнатовиќ/инстаграм

Боксерот и син на Цеца Ражнатовиќ, Вељко, на својот Инстаграм профил често поставува фотографии и снимки од неговиот син Жељко кој сега е потпораснато бебенце.

Ражнатовиќ е многу посветен татко и ги носи малиот насекаде со себе, а така беше и овој пат.

Имено, Вељко дошол на идеја да го стави својот син на трактор и да го фотографира, што и го сторил, па ја објави оваа фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, каде следувала лавина од позитивни реакции и коментари.

фото:вељко ражнатовиќ/инстаграм

Наследникот сега е на гости кај баба и дедо во Тител, па тука уште од мали нозе го учат што го чека кога ќе порасне.

Останати вести од Радио Милева