Радио Милева

Наскоро ќе стане мајка: Учесничка на „Ѕвездите на Гранд“ криеше дека е бремена!

Наскоро ќе стане мајка: Учесничка на „Ѕвездите на Гранд“ криеше дека е бремена!

Учеснисчкта на„Ѕвездате на Гранд“ наскоро ќе се оствари во улогата на мајка.

Наида Бешлигиќ на Инстаграм објави убави вести. Учесничката во регионалното музичко шоу е бремена, а на социјалните мрежи го објави трудничкото стомаче.

Наида е во осмиот месец на бременоста, а своето прво дете ќе го добие со Шучко Шабовиќ со кого се омажи претходната година.

💫💕

A post shared by Naida Bešlagić 👑® (@naidabeslagicofficial) on

Наида во „Ѕвездите на Гранд“ се појави во сезоната која се емитуваше во 2014/2015 година.

фото:принтскрин/инстаграм