Радио Милева

Наскоро доаѓа штркот: Големата љубов на Вељко Ражнатовиќ го покажа трудничкото стомаче (видео)

Наскоро доаѓа штркот: Големата љубов на Вељко Ражнатовиќ го покажа трудничкото стомаче (видео)
фото:инсатграм/vrsrb96

Поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ, манекенката Ана Цакиќ, минатата година во август се омажи за голманот Предраг Рајковиќ, а оваа ќе стане мајка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Predrag Rajkovic (@rajkovicpredrag) on

Двојката за неколку месеци ќе добие бебе, а идните родители на Денот на љубиените откри дека Ана ќе роди машко бебе.

-Среќа е кога сакаш и кога си сакан, порача идната мама на социјалната мрежа Инсатграм.

Ана и Вељко раскинаа неколкупати и повторно си даваа шанса на љубовта, но на крајот сепак не им успеа.