Радио Милева
Папарацо

Нарасна трудничкото стомаче на Луна Ѓогани и веќе се познава (фото)

Нарасна трудничкото стомаче на Луна Ѓогани и веќе се познава (фото)
фото:луна ѓогани/инстаграм/принтскрин

Луна Ѓогани, победничка на „Задруга 2“ и ќерка на Анабела Атијас и Гаги Ѓогани, ужива во блажената состојба, а српските папараци ја „уловија“пред зградата во која е семејното гнездо со свршеникот Марко Миљковиќ.

Имено, Луна излезе да го прошета својот миленик во лежерно издание, а изгледала сериозно и брзала.

фото:зоран илиќ/рас србија/принтскрин/блиц.рс

Во преден план е нејзиниот труднички стомак, а она што сите го коментираа е дека нејзината блажена состојба и дополнителните колограми убаво и прилегаат.

Ѓогани неодамна откри дека има промени во расположението за време на бременоста:

– Кога понекогаш ќе се погледнам во огледало, мислам колку сум грда и дебел, па солзите ми течат сами по себе.

Инаку, Луна е на почетокот од четвртиот месец на бременоста.

Останати вести од Радио Милева