Радио Милева

„Намечена душа“: Карлеуша го објави најлудото видео досега – ѕвездата има проблем со бујниот задник (видео)

„Намечена душа“: Карлеуша го објави најлудото видео досега – ѕвездата има проблем со бујниот задник (видео)
фото:јелена карлеуша/принтскрин/инстаграм

Пејачката Јелена Карлеуша уште еднаш ги почести своите следбеници со поглед кон нејзиниот раскошен задник.

Претходно ја запали јавноста со „панталоните“ што ги носеше за снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ што го откриваа речиси целиот задник, а сега реши да проба стари фармерки на Луј Витон од времето кога била послаба.

 

View this post on Instagram

 

😇

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Не, не успеа да ги вовлече до крај, но изгледот ја надополни можноста да ја видиме скоро нормално облечена.

Еве зошто:

 

View this post on Instagram

 

My vintage LV jeans! 😤😤😤 I was sooo skinny 🙈🙈🙈 😩😩😩😩😩😂😂😂😂😂 #thestruggleisreal

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Во описот на видеото, Јелена напиша дека тоа биле стари фармерки и дека порано била послаба, иако, искрено, и вака е „бомба“- што велите?