Радио Милева

Накова се закопча до грло, но и таква е како црна мачка: Позата со напрчениот задник ја разбуди најжешката фантазија на мажите (фото)

Накова се закопча до грло, но и таква е како црна мачка: Позата со напрчениот задник ја разбуди најжешката фантазија на мажите (фото)
фото:инсатграм/александра накова

Атрактивната гевгеличанка Александра Накова е позната по провокацијата и разголувањето на најсилните атрибути на себе, а токму кога фатија пеколните жештини, и од Накова се очекува што повеќе гола кожа, таа направи исклучок од редовната пракса.

Засега се уште не била на море и само се присетува на старите летни искуства и фотографии, но затоа редовна е на базените каде е распослана со сиот свој раскош.

Но, и за тоа има причина. Периодов Накова беше зафатена со снимањето на новиот спот за групата „Балканд бенд“ каде ќе ја има главната улога за приказната од видеото за новата песна.

Работа за гевгелиската манекенка има доста, а за ја покаже надградената коса и да ја пофали работата на еден салон, се облече во црн комбинезон и го покри атрибутите.

Но дури и така, само од позата со напрчениот задникот во прв план, успеа да ја разбуди најжешката фантазија на посилниот пол.

Облечена или соблечена, Александра Накова умешно провоцира и во двата случаи.

фото:инсатграм/александранакова

Останати вести од Радио Милева