Радио Милева

„Најубава е“: Наташа Беквалац ја однесе мајка си да и стават ботокс, па на фризер, за на крај да и каже – „Остави ме не мир“ (фото)

„Најубава е“: Наташа Беквалац ја однесе мајка си да и стават ботокс, па на фризер, за на крај да и каже – „Остави ме не мир“ (фото)
фотo:наташа беквалац/инстаграм/принтскрин

Пејачката Наташа Беквалац вчерашниот ден го помина во друштво на мајка си Мира, која реши да ја носи на разубавување.

Од салон до салон, Мира најпрвин легна на дополнување ботокс и подмалдување на кожата.

фото:наташа беквалац/принтскрин/инстаграм

Тогаш Наташа снимаше видео кое го објави на својот Инстаграм и кажа дека нејзината мајка е најубава.

Потоа заминаа во фризерски салон каде Мира ја боеше косата.

фото:наташа беквалац/принтскрин/инстаграм

Кога останаа сами во автомобилот, Наташа ја праша мајка си, дали таа е најдобрата ќерка, подобра и од нејзините сестри.

фото:наташа беквалац/принтскрин/инстаграм

Тогаш Мира малку подналутена кажа да ја остави на мир бидејќи е гладна, а дека Ната не е најдобрата ќерка, туку е проблем.

Останати вести од Радио Милева