Радио Милева

Најсекси мама на плажа: Милена Антовска во костим за капeње кој открива повеќе (фото)

Најсекси мама на плажа: Милена Антовска во костим за капeње кој открива повеќе (фото)

Помина повеќе од една година откако ТВ водителката Милена Антовска-Станковска се реализираше во улогата на мајка.

Иако бременоста не многу ја промени физилчки и во поглед на килограмите, мама Милена за брзо време им се врати на третманите во салоните за разубавување, па фигурата ја доведе до совршенство и тешко кој би рекол дека е породена пред една година.

 

View this post on Instagram

 

#љубов #мајкаиќерка Кога @gordanstankovski слика😍😍😍 #purelove #sunsetbeach

A post shared by Milena Antovska Stankovska♑ (@milliemilaa) on


Кон крајот на летово Милена, сопругот и ќеркичката Лана се опуштаа на плажа, а покрај малечеката, згодната мајка се истакна во секси бикини кое открива нешто повеќе, особено одзади.

Навистина има тело за пофалба, нели?