Радио Милева

Најновата фотографија на Ана Николиќ ги натера следбениците да и порачаат дека е скелет (фото)

Најновата фотографија на Ана Николиќ ги натера следбениците да и порачаат дека е скелет (фото)
фото:ана николиќ/инстаграм

Поп-пејачката Ана Николиќ се бореше со вишок килограми неколку години, за време на бременоста и по породувањето, а потоа како што рече, одредени апчиња, но и со здрава исхрана и тренинг, успеала да изгуби повеќе од 50 килограми.

Ана буквално се преполови, но сепак трпи критики на сметка на изгледот.

Таа неодамна на својот профил на Инстаграм објави фотографија со својата пријателка, каде што нејзините тенки нозе се во преден план, а иста беше проследена со жестоки коменрари на сметка на пејачката.

 

View this post on Instagram

 

Volim ovu zenu …❤️❤️❤️

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

„Каква мачка беше, сега сте жив скелет“, „Не претерувај, стана коски и кожа“, „Кој те сака анорексичена?“, „Преслаби нозе“, се само некои од грубите коментари дадени за изгледот на Ана.