Радио Милева
Ова е роденденска честитка

Надвор од сите граници: Сораја додека се возеше во автомобил ги извади огромните гради од маичката, а потоа почна да ја снима и расната пријателка (видео)

Надвор од сите граници: Сораја додека се возеше во автомобил ги извади огромните гради од маичката, а потоа почна да ја снима и расната пријателка (видео)
фото:сораја вучелиќ/инстаграм

Откако Сораја Вучелиќ потврди дека се омажила на тајна церемонија во Холандија, како и дека нејзиниот сопруг е милионер кој живее на релација Холандија – Русија, таа реши да ги направи среќни своите следбеници.

Во свој стил таа редовно објавува речиси голи фотографии, а во преден план секогаш се огромните силикони.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Овој пат како да ги помина сите граници на невкус, па додека се возеше во автомобил со пријателката ја извади градата од маичката, па потоа ги снимаше градите на пријателката додека таа беше зад воланот.

Инаку, ова беше начин за да и го честита роденденот на пријателката.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Останати вести од Радио Милева