Радио Милева
крај на топлес кариерата

На Станија повеќе не и е до голотоја… до бебе и е! (ВИДЕО)

На Станија повеќе не и е до голотоја… до бебе и е! (ВИДЕО)

Станија Добројевиќ веќе со години гордо го носи епитетот секс симбол во соседна Србија. Јавноста ширум регионов ја запозна преку учеството во реалното шоу „Преживеан“ каде беше прва другарка со нашата Александра Накова. Потоа следуваше Фарма каде заврши како прво пласирана, а пред неполни две седмици после десет месеци поминати во луксузниот Имагинариум излезее од Задруга како третопласирана. Во моментов е во Америка, а екипата на Бекстејџ успеа да ја фати пред да влезе во авион и да поразговара со неа за се она што и се случуваше во рамки на реалното шоу.

Иако на големо се пишуваше и коментираше дека се враќа во Америка затоа што има сериозни здравствени проблеми, Станија ги демантираше ваквите пишувања и откри дека се е во ред со нејзиното здравје.

И на наше изненадување,иако сите мислевме дека по Задруга, следуваат нови голи фотки и песни, Станија ни откри дека во моментов главен приоритет и е да се реализира во улогата на мајка.

По се’ изгледа Станија реши да стави крај на топлес кариерата…мајчинскиот инстинкт се разбудил и кај старлетата.

Што друго кажа Станија, погледнете во продолжение:

 

Останати вести од Радио Милева