Радио Милева

На среќата и нема крај: Погледнете колку потпорасна синчето на Бали Бег и Неџла кое е исто како тато (видео)

На среќата и нема крај: Погледнете колку потпорасна синчето на Бали Бег и Неџла кое е исто како тато (видео)
фото:фахрие евџан/инсатграм

Иако турските медиуми шпекулираа дека бракот на актерската двојка Бурак Озчивит и фахрие Евџан или попознати како Бали Бег и Неџла, е на стаклен и нозе, излезе дека не е така.

Тие како да сакаа да покажат дека на нивната среќа и нема крај, па објавија видео од дворот на семејниот дом на кое се забавуваат заедно со малиот Каран кој веќе е потпораснато детенце.

 

View this post on Instagram

 

Mutluluk.. 🙏🏻🎈😌

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Наследникот на познатите турски актери веќе има година ипол, а од објавите на гордите родители може да се забележи дека доста личи на неговиот татко.

 

View this post on Instagram

 

🤍💫

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Инаку, се до пред неколку месеци фахрие и Бурак го криеја лицето на наследникот, но сега со гордост го покжуваат, а на малиот убавец уште од раѓањето му отворија Инстаграм профил со објаснување дека сакаат да има еден официјален бидејќи ќе се појават многу лажни.

Останати вести од Радио Милева