Радио Милева

На Саша Поповиќ му „истекоа очите“ по задникот на Јелена: Му седна така незгодно, па човекот не знаеше кој крај да го фати (фото)

На Саша Поповиќ му „истекоа очите“ по задникот на Јелена: Му седна така незгодно, па човекот не знаеше кој крај да го фати (фото)
фото:инстаграм/ѕвездите на гранд

Ретко кој маж би останал рамнодушен на телесниот раскош на пејачката Јелена Карлеуша, а очите не би можеле да не гледаат во нејзините раскошни атрибути.

Саша Поповиќ иако постојано е во непосредно друштво на Јелена на снимањата на „Ѕвездите Гранд“, тој не може да остане рамнодушен, а да не се изнагледа.

Карлеуша за секое снимање се појавува во ултра провокативни изданија, а на последното снимање носеше жолт комбинезон.

Така стегната седна на масата за жирирање пред очите на Сале, кои ми „истекоа“ од нејзината бујна позаднина.

Снимката дојде и до Јелена, а пак таа така поласкана тоа го објави на својот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Останати вести од Радио Милева