Радио Милева
Play for me... „еден на еден“

На разголеното секси селфи градите на сопругата на Стјепан Хаусер само што не и излегле надвор! (ФОТО)

На разголеното секси селфи градите на сопругата на Стјепан Хаусер само што не и излегле надвор! (ФОТО)

Убавата сопруга на Стјепан Хаузер од „Ту челос“, пијанистката Лола Астанов, често се фотографира во провокативни пози, нагласувајќи ги своите облини.

Атрактивната Лола повторно ја разбуди машката фантазија откако си направи разголено селфи на кое нејзините бујни гради кипат и само што не излегле надвор од минијатурниот градник од црна тантела.

Play for me…“ – го повикува полугола Лола својот тазе сопруг во поза во која се свири виолончело „еден на еден“, за што  доби голем број комплименти упатени на сметка на нејзиниот изглед од дневната соба, а таа не се двоумеше ниту за миг да ги сподели своите разголени изданија со  милионскиот аудиториум.

Останати вести од Радио Милева