Радио Милева

На овие фотографии никој нема да остане рамнодушан: Сопругата на Балашевиќ изгледа бомбастично во бикини

На овие фотографии никој нема да остане рамнодушан: Сопругата на Балашевиќ изгледа бомбастично во бикини
фото: принтскрин/инстаграм/оливерабалашевиќ

Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ, Оливера Балашевиќ ги распмети своите следбеници со нејзината последна објава на која позира во костим за капење во кој ја покажа својата завидна фигура.

Таа позираше во бикини во својата 61 година, а многумина може да и позавидат на нејзиниот изглед.

фото: принтскрин/инстаграм/оливерабалашевиќ

Оливера не обрати внимание на коментарите кои ги предизвика со нејзиниот сексапилен изглед, па продолжи да ужива во базенот.

фото: принтскрин/инстаграм/оливерабалашевиќ

Во едноделно црно – бело бикини ги покажа своите атрибути и облини.

фото: принтскрин/инстаграм/оливерабалашевиќ

Ќе се согласите дека за Оливера годините се само бројка, па и во седмата деценија од животот изгледа бомбастично.

Останати вести од Радио Милева