Радио Милева

На одмор во Охрид со мама и Вук: Тијана гордо ја покажа ставата во бикини (фото)

На одмор во Охрид со мама и Вук: Тијана гордо ја покажа ставата во бикини (фото)
фото:инстаграм/тијана дапчевиќ

На половина од оваа летна сезона, пејачката Тијана Дапчевиќ веќе беше на неколку летни одмори на различни дестинации.

Таа е максимално препуштена на уживање, релаксација и време посветено само на смејството.

фото:инстаграм/тијана дапчевиќ

Откако некоилкупати беше на море во Грција, на Тијана не и беше доволно, па реши заедно со мама Брана и синчето Вук да одмори и во родната Македонија, односно на Охридско езеро.

фото:инстаграм/тијана дапчевиќ

Спомени од лето 2019-то ќе има доста, а како го минува времето, им покажа и на своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

фото:инстаграм/тијана дапчевиќ

Познато е дека Тијана пред неколку години почна да применува липосукциска исхрана од која успеа да симне 15 килограми.

фото:инстаграм/тијана дапчевиќ

Во една прилика таа кажа дека сега е задоволна од својот изглед, а со таа самоувереност гордо ја покажа својата линија во црно бикини.

фото:инстаграм/тијана дапчевиќ

Покрај цветната принт кошула и големата сламена шапка, најубавиот аксесоар на Тијана, дефинитивно е нејзината насмевка, а тоа го потврдија и фановите во ласкавите коментари кои не изостанаа.

Останати вести од Радио Милева