Радио Милева
не може да потоне

На неа се’ се лула: Дара – Бубамара на јахта со облини кои едвај ги збира во бикини (ВИДЕО)

На неа се’ се лула: Дара – Бубамара на јахта со облини кои едвај ги збира во бикини (ВИДЕО)

По преполниот концерт во белградската „Штарк Арена“, Дара – Бубамара ги троши заработените пари. Деновиве пејачката ужива во Дубаи, каде што одлучи да ги наполни батериите.

Се разбира, таа не одолеа да не се качи на јахта, па на Инстаграм објави фотографии во бикини, каде што нејзините облини доаѓаат до полн израз.

А кога Дара ќе се соблече, со голо око е видливо дека на неа се’ се лула… Се разбира од брановите на кои езди нејзината јахта.

Кој не верува нека го погледне видеото со бујната русокоса на јахта и нејзините облини кои едвај ги збира во бикини: