Радио Милева
глетка „за сите пари“...

На младата „Ѕвезда на Гранд“ реномето и лежи во деколтето: Пејачката може да се пофали со својата убавина, ама и со тоа дека е природно ретко надарена (ВИДЕО)

На младата „Ѕвезда на Гранд“ реномето и лежи во деколтето: Пејачката може да се пофали со својата убавина, ама и со тоа дека е природно ретко надарена (ВИДЕО)

Атрактивната пејачка Диана Михајловиќ ги препоти фановите објавувајќи жешко селфи видео на својот Инстаграм профил. Имено учесничката во актуелната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ сподели со фановите селфи видео на кое изгледа секси до болка.

Цицлестата пејачка со секси деколте се снимаше прилично прецизно во делот на градите кои едвај стоеја мирни на своето место.

Гледајќи ја, малкумина можеа да и оделеат и да се воздржат, па по „глетката за сите пари“ профилот на пејачката го преплавија со позитивни коментари.

А како и не би, кога мајката природакај Диана кога делела, не штедела… На материјал секако, така што покрај својата убавина пејачката може да се пофали дека е природно ретко надарена. И тоа не само со вокални способности и квалитети, секако… Зашто на младата „Ѕвезда на Гранд“, реномето и лежи и во деколтето!

Впрочем, погледенете и самите на што мислевме:

Останати вести од Радио Милева