Радио Милева

На Марија Нацева во Дубаи и нема рамна – го има соврешениот задник за кој нема рамнодушни (фото)

На Марија Нацева во Дубаи и нема рамна – го има соврешениот задник за кој нема рамнодушни (фото)
фото:марија нацева/инсатграм

Нема жена која не посакува совршено тело и задник, а нема пак и маж кој може да остане рамнодушен на таквата женска убавина.

Во ова денешно модерно време силиконите се повеќе се опција за „совршенство“, а се поретко здравиот начин на живот и вежбањето до посакуваниот изглед.

Фитнес инструкторката и модел Марија Нацева е пример дека женското тело може да биде соврешено со многу физичка и ментална посветеност.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Personal Trainer, Abu Dhabi 🇦🇪 (@maria_naceva_fit) on

Марија пред неколку години ја се пресели во Дубаи и сега таму работи како фитнес инструкторка.

Таа е пример за многу жени кои на кои редовно им дава приватни часови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Personal Trainer, Abu Dhabi 🇦🇪 (@maria_naceva_fit) on

Нацева на својот Инстаграм профил има повеќе од 27.000 следачи, па често знае да ги почести со по некоја провокативна фотографија од нејзиното совршено тело, а аздникот во прв план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Personal Trainer, Abu Dhabi 🇦🇪 (@maria_naceva_fit) on

Ласкавите коментари се постојани, а Марија само позитивно и мотивирано работи на себе и својата цел – фитнесот кој за неа живот значи.

Останати вести од Радио Милева