Радио Милева

На Луна Ѓогани и е забрането да има с*екс? Реалити ѕвездата има полова болест?

На Луна Ѓогани и е забрането да има с*екс? Реалити ѕвездата има полова болест?
фото: Принтскрин/рассрбија

Во емисијата „Гледање снимки“ која е дел од реалното шоу „Задруга“ започна голема дискусија околу здравствената состојба на Луна Ѓогани на која наводно и е забрнето да има секс поради полова болест.

„Знаете ли поради што влегов, поради што  бев револтирана? Тие имаа сексуален однос во хотел, па пукнав и реков: „Јас да гледам како се прави бебе со девојка која има вирус, епа нема“, изјави Анабела.

фото: принтскрин/јутуб

„Тоа за бебето беше шега. Во реално шоу ли да правам бебе? Луда сум, но не дотолку. Мајка ми кажа да не зборувам за вирусот. Јас  и реков – „Важи“. Кога влегов имав потреба да им кажам на татко ми и на Марко за да сфати зошто некои работи нема да ги правиме исто. Па му кажав низ шифри. Таа вечер бевме во изолација, се смиривме, па му кажав: „Морам нешто да ти признам, се лекувам од нешто и мора на операција. Само тоа му го кажав“ вели Луна.

„Не сакав да прашувам….јас не знам да шепотам“ додава Марко.

„Дали тој секс е забранет од страна на докторката“, праша Анабела.

„Да“, одговори Луна.

„И уште нешто?“, продолжи Анабела.

„Затоа што е пренослив“, додаде Ѓогани.

фото: принтскрин/јутуб

„Жената и кажа дека и е забрането да има секс. „Заборави на секс во следните пет месеци“. Жените умираат од тоа. Марко се шегува со тоа. Ти си тој кој не мисли на здравјето на Луна и на нејзината репутација“ викаше Анабела.

фото: принтскрин/јутуб

„Можеби јас и го пренесов. Кој е проблемот? Еве, јас и го пренесов. Мене ми е болно да се расправам на таа тема“ додава Миљковиќ.

„Јас немам полова болест. Што ви е на вас? Сега ти зборуваш дека имам полова болест. Мене никој не ми ја пренесе“ одговори Луна.

„Јас го гледав вашиот секс во кабината. Не ме нервирај. Убаво ти кажа жената да немаше сексуални односи. Што се правиш луда?“, викаше Анабела.

Целата кавга може да ја погледнете во видеото подолу.

Останати вести од Радио Милева