Радио Милева

На Луна Ѓогани и досади да се фали со силиконите, па се соблече скроз гола (фото)

На Луна Ѓогани и досади да се фали со силиконите, па се соблече скроз гола (фото)
фото:луна ѓогани инстаграм

Луна Ѓогани за време на двегодишниот престој во ријалити шоуто „Задруга“ и тоа како внимаваше камерите да не забележат нешто премногу.

Тоа баш и не и појде од рака, па неколкупати нејзините голи готографии се најдоа во регионалните таблоиди.

Можеби тоа влијаеше на Луна да се опушти, така што на своите настапи често игра на карта на сексапилот, но и откако ќе се врати дома.

фото:луна ѓогани инстаграм

Имено, Луна на социјалните мрежи сподели снимка на која позира гола во полна када.


-Го сакам својот дом…Време за опуштање… порача задоволно пејачката, а коментарите не престанаа да се нижат.

Останати вести од Радио Милева