Радио Милева

На Кија Коцкар и пуштија нервните „кочници“: „Анабела ми правеше страшни работи за кои никој не знае“

На Кија Коцкар и пуштија нервните „кочници“: „Анабела ми правеше страшни работи за кои никој не знае“
фото: рас србија

Победничката на првата сезона на „Задруга“, Кија Коцкар проговори за Анабела Атијас и Луна Ѓогани кои моментално се во реалното шоу и пред целата јавност ги откриваат тајните на нивното семејство.

Како што вели Кија, нејзиниот поранешен сопруг, Слоба Радановиќ не и се јавува, а и е мака да го гледа реалното шоу.

фото: Митар Митровиќ/рас србија

„Гледам Задруга, но пола од работите морав да престанам да ги гледам, ми беше мачно да го гледам понашањето кон ќерката, да ја нарекува кучка. Гаги исто така е насилник, Луна е катастрофа. Според мене, сите тие се оштетени на некој начин и ова не им требаше. Не може да се договорат кој е виновен, дали некој ги наместил, но тие се бираа. Анабела се прави дека е светица. Својот отров не треба да го фрлаш по другите луѓе“ вели Кија за Телеграф, па додава:

фото: рајко ристиќ/рас србија

„Ја разделуваш ќерката од слободен маж, а ја подржуваше што имаше интимни односи со оженет. Тој е многу подобар од претходниот. Ми правеше гнасни работи за кои никој не знае“ додава Коцкар.

Останати вести од Радио Милева