Радио Милева
тетовирана биографија

На Дуња Илиќ поимот скандал и е второ име: Голо тело во црно-бело! (ФОТО 18+)

На Дуња Илиќ поимот скандал и е второ име: Голо тело во црно-бело! (ФОТО 18+)

Пејачката Дуња Илиќ важи за една од оние кои имаат пеколна биографија: Снимила порно филм, ја тепаа во Приштина, се разведе по само 12 дена брак, момчето и почина од дрога, беше во „шема“ со Дарко Лазиќ… Едноставно, на Дуња поимот скандал и е второ име!

Таа  со години не престанува да ја шокира јавноста на разни начини, а сега одново тоа го направи  со експлицитна голотија.

Дуња се соблече на летните горештини, па позираше што без градник, што без гаќички, што без обете…

Голо тело во црно-бело. А, на фотографиите она што треба добро се гледа.

Од бујниот раскошен задник, до останатите атрибути на голото тетовирано тело.

И сето тоа директно пред очите на следбениците за насловниците на Интернет страниците.

Останати вести од Радио Милева