Радио Милева

На Дара Бубамара не и доаѓа памет: Пејачката откри кога последен пат снимила видео со експлицитна содржина

На Дара Бубамара не и доаѓа памет: Пејачката откри кога последен пат снимила видео со експлицитна содржина
фото: Принтскрин

Дара Бубамара беше во центарот на вниманието кога пред неколку месеци на својот „Инстаграм“ објави експлицитно видео кое набргу го избриша.

Бубамара призна дека ненамерно го објавила ова видео кликнувајќи на „погрешно копче“, а истото видео било наменето за посебна личност.

Иако доживеала голема непријатност, на пејачката не и доаѓа памет, па и понатаму се снима во провокативни изданија.

фото: пинк.рс/с.кувекаловиќ

Имено, таа во емисијата „Амиѓи шоу“ призна кога последен пат се снимала.

„Се снимав, па го избришав“ изјави Бубамара низ насмевка и додава:

„Се снимав пред да добијам бронхитис, но нормално…ништо страшно…“ изјави пејачката во емисијата.

Останати вести од Радио Милева