Радио Милева
Најпосле се реши

Мораше да снима: Лепа Брена се реши да го смени имиџот, а фановите се воодушевени (видео)

Мораше да снима: Лепа Брена се реши да го смени имиџот, а фановите се воодушевени (видео)
фото:лепа брена/инстаграм принтскрин

Пејачката Лепа Брена реши да го смени имиџот. Поточно, да направи нова фризура.

Имено, фолк sвездата го посети познатиот белградски фризер г. Х, кој веднаш се фати за работата.

Брена сега има кратка фризура со кадрици, а судејќи според реакцијата на пејачката, таа е повеќе од задоволна од промената.

– Добрата фризура секогаш ја прави жената среќна – напиша таа.

Погледнете како изгледа Лепа Брена со својата нова фризура:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

Останати вести од Радио Милева