Радио Милева

Момците воздивнуваат, девојките и се восхитуваат: Ќерката на Здравко Чолиќ никогаш поубава и позгодна на новите фотографии (фото)

Момците воздивнуваат, девојките и се восхитуваат: Ќерката на Здравко Чолиќ никогаш поубава и позгодна на новите фотографии (фото)
фото:уна чолиќ/инстаграм/принтскрин

Уна Чолиќ, наследничката на еден од најпопуларните пејачи во регионот, Здравко Чолиќ, стана вистинска Инстаграм ѕвезда.

Во овој момент, таа е проследена од околу 25.000 корисници на оваа социјална мрежа, а скоро секоја објава од неа завршува на порталите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic) on

Уна, која наполни 18 години минатата година, привлекува внимание на Инстаграм со својата физичка убавина, како и скапите и провокативни парчиња облека што често ги носи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic) on


Уна живее како повеќето нејзини врсници и сака да излегува, да патува и сл…

Таа неодамна го промени својот имиџ. Ја надогради косата и стана бринета, а за новата фотографија доби бројни пофалби од нејзините следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic) on

За разлика од повеќето наследници на познатите на Балканот кои не сакаат да се експонираат во јавноста, Уна е сосема спротивна и сака да биде во фокусот на медиумите и оние кои и ласкаат.

Останати вести од Радио Милева