Радио Милева
„Млада вакцина“

„Моите очи говорат се’“: Дара Бубамара се огласи по шпекулациите дека раскинала со помладото момче

„Моите очи говорат се’“: Дара Бубамара се огласи по шпекулациите дека раскинала со помладото момче
фото;инстаграм принтскрин

Дара Бубамара (44)зборуваше за своето младо момче Марко (21). Како што вели самата за новата љубов, сјајот во нејзините очи говори се’.

– Моите очи кажуваат сè. Јас сум зафатенa и не сакам никој друг да ме сака. Ги кријам очите со очила за сонце за да не ме „муваат“ – рече таа и додаде:

– Имам љубов, патувања, мојот син е одличен ученик – рече Дара, а потоа истакна дека Марко бил голем сјаен љубовник на патувањата.

– Добив вакцини во Занзибар, Малдиви, Турција, всушност тоа е хормонот на среќата. Млада вакцина. Среќно сум за заљубена и имам силен имунолошки систем, влезе здраво туѓо тело – заклучи Бубамара за „Ексклузив“.

Да потсетиме, неодамна во медиумите се појави веста дека Дара раскинала со своето момче од 21 година, но двајцата го демантираа тоа на социјалните мрежи.

Останати вести од Радио Милева