Радио Милева
Светкаво со повод

Модерно и префинето: Ѕирнете во домот на Миа Костова (фото)

Модерно и префинето: Ѕирнете во домот на Миа Костова (фото)
фото:миа костова инстаграм принтскрин

Празниците се период кога домовите се украсувааt со посебна тематика, а тоа особено е впечатливо, атрактивно и магично за време на новогодишните и божиќните празици.

Пред нас е токму тој период, па на социјалните мрежи оправдано блескаат домовите на сите, а познатите пак во оваа прилика пред своите следбеници откриваат како изгледа нивниот домашен рај.

Една во низата е и пополарната поранешна ТВ водителка и една од најактиелните инсфуленсерки кај нас, Миа Костова која вчера имаше именден за синот Андрија.

фото:миа костова/инстаграм/принтскрин

За разлика од другите, Миа наместо само со фокус во елката, убаво со широк кадар го покажа својот дом.

Префинето, модерно и секако светкаво по повод Нова Година и Божиќ.

Еве како изгледа домот на Миа:

фото:миа костова/инстаграм/принтскрин

фото:миа костова/инстаграм/принтскрин

Останати вести од Радио Милева