Радио Милева

Многумина можат да и позавидат: Стоја на плажа – секси и во четвртата деценија од животот (фото)

Многумина можат да и позавидат: Стоја на плажа – секси и во четвртата деценија од животот (фото)

Со доаѓање на топлото време и високите температури, јавните личности го искористија времето за да заминат некаде на одмор и да се опуштат.

Некои ја како дистинација ја одбраа Хрватска, некои Грција, Турција.

Стоја Новаковиќ во четвртата деценија од животот заедно со нејзиниот сопруг ужива на одмор во Турција.

По напорниот период, Стоја конечно има слободни денови за да се спаси од Белград и да ужива на плажа.

Стоја ужива на Турското приморје, а во бикини го покажа своето сочно тело во четврата деценија од животот.

Благодарение на здравата исхрана и физичката активност, пејачката успеа да има завидна линија на која може да и позавидат многу помлади колешки.

фото:курир