Радио Милева
„Бевме заедно“

Многумина ќе и позавидат: Ивана Петерс призна дека била во љубовна романса со овој познат актер

Многумина ќе и позавидат: Ивана Петерс призна дека била во љубовна романса со овој познат актер
фото: Принтксрин/пинк/тв

Познатата пејачка Ивана Петрес гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ каде што откри приватни детали  кои не им се познати на јавноста.

„Кажи еден маж од јавниот свет на кој се “палеше“ или кој ти се додворуваше“, беше прашањето на кое Ивана требаше да одговори.

„Вук Костиќ“, одговори Петерс.

„Ти се додворуваше или ти се допаѓаше?“, праша Огњен.

„И едното и другото“, одговори Ивана.

„Чекај, ем ти се додворуваше, ем ти се допаѓаше и ништо не се случи?“, праша водителот.

фото: Принтксрин/пинк/тв

„И малку беа заедно“, се надоврза Сара Маринковиќ.

„Што малку?“, пак праша Амиџиќ.

„Па малку бевме….одамна бевме заедно“, изјави пејачката.

„Ти реков дека тоа е тоа. Извини, многумина жени сега ќе ти позавидат затоа што Вук Костиќ е топ фраер“ изјави Сања Маринковиќ.

Останати вести од Радио Милева