Радио Милева
шмрк терапија

Млаз вода под гаќички: На Ања Ветерова и здодеа морето или заради нешто друго среде плажа се фати за цревото? (ВИДЕО)

Млаз вода под гаќички: На Ања Ветерова и здодеа морето или заради нешто друго среде плажа се фати за цревото? (ВИДЕО)

Младата македонска пејачка Ања Ветерова ужива во летото и и годините. Деновиве го прослави 20-иот роденден на Халкидики, зашто летово речиси е постојано на море. Малку Грција, малку Црна Гора, на Ања морето и стана втор дом.

Ама по се изгледа кога си постојано на море, на моменти посакуваш солената да ја замениш со слатка вода.

А има ли нешто послатко од разладување со студен млаз вода? За да си ја приушти оваа згода, Ања го грабна цревот на плажа па ја започна својата „водена масажа“ по целото тело. Ем релаксирана, ем разладена, пејачката се почувствува како препородена. Очигледно ниту едно море не може да и го замени шмркот и неговите пријатни млазеви.

Особено блаженство почувствува, кога го подигна долниот дел од своите бикини, за млазот од водата лизгајќи по и под гаќичките при разладувањето да и го комплетира уживањето.

Или, како што самата пејачка вели, се фатила за цревото за да ги измие негативната енергија, отровните врски, лажните пријатели, стресот, притисоците…

И вие погледнете, па уживајте во одблесоците на свежите млазеви вода од цревото, како лизгаат по телото на пејачката.

 

View this post on Instagram

 

washing off negative energy, toxic relationships, fake friends, stress, pressure etc like 🚿 #vintageparadise #summermood

A post shared by A N N I A🎤 (@anjaveterova) on

Останати вести од Радио Милева