Радио Милева

Младост – лудост: Цеца во разголено издание од кое многу мажи воздивнуваат (фото)

Младост – лудост: Цеца во разголено издание од кое многу мажи воздивнуваат (фото)
фото:инстаграм/цеца ражнатовиќ

Една од најголемите sвезди во регионот, пејачката Цеца Ражнатовиќ, од своето појавување на естрадата, се смета за жена по која мажите воздивнуваат, а фотографијата што ја објави докажува дека тие имале добра причина за тоа.

Сите фотографи ја бркаа Цеца, таа не се тргна од насловните страници и не се ни мачеше да го покаже своето извајано тело.

Една од нејзините разголени фотографии ја објави на Инсатграм каде во младоста позира во црно бикини, а со оваа жешка фотографија остави интересна порака.


„Еј години млади, еј години луди “, напиша Цеца која секојдневно евоцира спомени со ретро фотографии.

Останати вести од Радио Милева