Радио Милева
по терк на скандал дамата

Младата српска водителка го прифати предизвикот на Карлеуша: Ивана гола на студот! (ФОТО)

Младата српска водителка го прифати предизвикот на Карлеуша: Ивана гола на студот! (ФОТО)

Ивана Шопиќ, поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, сега водителка на новоотворената Ред ТВ и емисијата „Прашувам за другар“ уживаше релаксирајќи се на базен.

Патем, таа среде зима го прифати предизвикот на Карлеуша, која е фотографираше по танга на снегот на Копаоник, па Ивана се соблече по танга костим за капење на отворениот базен на студот, кој сепак е наполнет со топла вода!

Младата водителка не ги заборави и своите следбеници на „Инстаграм“, па со нив сподели фотографии што изгледаат повеќе од предизвикувачки.

Во мини бикини, Ивана гори од сексапил, што можете да  видите и самите кога ќе ги погледнете фотографиите на кои водителката има што да покаже !

Останати вести од Радио Милева