Радио Милева

Млада баба: Еве како изгледа мајката на Марина Гагиќ, саканата на Дарко Лазил (фото)

Млада баба: Еве како изгледа мајката на Марина Гагиќ, саканата на Дарко Лазил (фото)
фото:марина гагиќ/инстаграм

Свршеницата на Дарко Лазиќ овие денови повторно е во центарот на вниманието откако јавноста се потсети на нејзината мајка со која таа сподели фотографија во текот на бременоста.

Имено, Марина Гагиќ додека беше бремена сподели фотографија со својата мајка со која позираше во автомобил, а потоа наиде на илјадници коментари.

Фановите веднаш позитивно се шокираа од фактот што таа е баба на  внуче од ќерката и пејачот Дарко Лазиќ.

Некои од фановите отидоа дотаму што ја споредија со пејачката Цеца.

Останати вести од Радио Милева