Радио Милева

„Мисли на друг и заврши работа“: Лепа Лукиќ зборуваше за с*кс и успеа сите да ги насмее

„Мисли на друг и заврши работа“: Лепа Лукиќ зборуваше за с*кс и успеа сите да ги насмее
фото:лепа лукиќ/магазин ин/принтскрин

Пејачката Лепа Лукиќ е позната по својот хумор, а и овој пат успеа да ги насмее сите присутни во емисијата каде гостуваше.

Водителката призна дека не им верува на мажите, а потоа Лепа додаде:

„И на жените не треба да им се верува многу! Нема жена, ниту маж што никогаш не изневерил“, рече Лепа Лукиќ.

фото:лепа лукиќ/магазин ин/принтскрин

„Мисли на некој друг и ја заврши работата. Ми се случуваше и мене порано така да фантазирам “, додаде Лепа Лукиќ во „Магазин ин“ и нема сомнение дека за оваа изјава ќе се раскажува.

Останати вести од Радио Милева