Радио Милева
И требаат пари или...?

Мислеше дека не ја снимаат: Мајката на Кија Коцкар откри дека нејзината ќерка повторно влегува во „Задруга“ (видео)

Мислеше дека не ја снимаат: Мајката на Кија Коцкар откри дека нејзината ќерка повторно влегува во „Задруга“ (видео)
фото:кјутјуб/принтскрин/задруга/гранд магазин/ тв гранд

Надица Зељковиќ е моментална учесничка во четвртата сезона на реалното шоу „Задруга“, додека првата сезона ја одбележа нејзината ќерка Кија Коцкар, кога ја освои и првата награда.

И, додека сите мислат дека Кија повеќе нема да влегува во шоуто, што таа самата го кажа во неколку наврати, на Интернет се појави видео клип, кој го објавија љубителите на споменатото реално шоу, каде мајката на Кија наводно го најавува влегувањето на нејзината ќерка во разговор со Ивана Сашиќ.

фото:јутјуб/принтскрин задруга

-Мислејќи дека камерата може да не го забележи тоа: – Кога ќе дојде Кија … – започна Надица и си замина, а Ивана Сашиќ продолжи: – Што не е во ред? Нека дојде да избере малку – додаде таа.

Дали е ова вистина, дека Кија повторно ќе влезе во „Белата куќа“ или не, останува да видиме …

Останати вести од Радио Милева