Радио Милева

Миљана Кулиќ среде пандемија објави дека подготвува свадба: „Очекувајте неочекувано“

Миљана Кулиќ среде пандемија објави дека подготвува свадба: „Очекувајте неочекувано“
фото принтскрин

Миљана Кулиќ и надвор од реалното шоу „Задруга“ знае да биде во центарот на вниманието.

По нејзиното напуштање на реалното шоу, Миљана најголемиот дел од времето го поминува со нејзиниот партнер Лазар Чолиќ Зола и синот Жељко.

Тие секој ден снимаат видеа кои ги објавуваат на социјалните мрежи, а сега открија дека подготвуваат свадба односно како ја нарекоа „свадба на векот“.

фото принтскрин

Познато е дека тие се свршија во реалното шоу, а ова сега ќе биде и официјално.

Не сакаа да откриваат детали, а она што го кажаа за својата свадба е: „Очекувајте неочекувано“. Но, кога е Миљана во прашање, од неа може се да се очекува, па дали и кога ќе има свадба, останува да видиме.

Останати вести од Радио Милева