Радио Милева
трудна ама блудна

Миљана и Зола – пожешка акција во „Задруга“ не сте виделе: На пушење после секс! (ВИДЕО)

Миљана и Зола – пожешка акција во „Задруга“ не сте виделе: На пушење после секс! (ВИДЕО)

Иако се испостеви дека и дефинитивно е бремена,  Миљана Кулиќ не се откажува од сексот! Таа и нејзиното момче Лазар Чолиќ – Зола и понатаму ги имаат најжешките акции под покривката.

За момент обајцата се тргнаа нстрана од задругарите, како и од мајката на Миљана, Марија, па им се препуштија на своите страсти како никогаш досега.

Во еден момент, тие толку се занесоа што целосно заборавија на камерите, така што под прекривката се одвиваше најжестоката секс партија до сега…

Гласните и страсни воздишки и ритмични движења во сите пози целосно ги издадоа, што укажува дека  очигледно постои неверојатна еротска привлечност помеѓу овие две вљубени гулапчиња односно двојка жедна за секс.

По завршувањето на акцијата, обајцата седнаа на креветот да одморат , па запалија по една цигара. Впрочем, пушењето после секс, отсекогаш најмногу годи, зарем не?

Останати вести од Радио Милева