Радио Милева
И тргна со промените

Милица Тодоровиќ го коригираше носот, ослебе 15 килограми, а сега на ред дојде и ова (фото)

Милица Тодоровиќ го коригираше носот, ослебе 15 килограми, а сега на ред дојде и ова (фото)
фото:милица тодоровиќ/инстаграм,

Пејачката Милица Тодоровиќ неодамна беше критикувана за новиот изглед на носот, кој го оперираше во Турција, а сега се појави на снимањето на шоуто „Никогаш не е доцна“ со уште една промена.

Првата победничка на „Ѕвездите на Гранд“, имено, блескаше со нова фризура, па нејзината малку пократка коса одлично и стои.

фото:милица тодоровиќ/инстаграм,

Мица покажа и нова линија, бидејќи изгуби дури 15 килограми пред неколку недели, па нема сомнение дека никогаш не изгледала подобро.

фото:милица тодоровиќ/инстаграм,

Тодоровиќ исто така доби многу комплименти на сметка за нејзиниот изглед, што веруваме дека и се допаѓа.

Останати вести од Радио Милева